Powered by Flash Web Templates Designed by Website Template

Τηλ: 28210 36404
Fax: 28210 36404
Δ.Δ.Ε. Χανίων

ΟΔΗΓΙΕΣ - ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Μαθητών στις ΠΑΝΕΛ. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ των Εσπερινών ΕΠΑΛ 2021.

Οι υποψιφιοι μαθητές των Εσπερινών ΕΠΑΛ που επιθυμούν συμμετοχή στις πανελλαδικές εξετάσεις για εισαγωγή στην τριτοβάθμια Εκπαίδευση να υποβάλλουν και να αποστείλλουν με e-mail την παρούσα Αίτηςη-Δήλωση (Α-Δ) στο Σχολείο τους ( mail@epal-esp-chanion.chan.sch.gr), από την 25η Νοεμβρίου 2020 εως και την 30η Νοεμβρίου του 2020.
Η Α-Δ υποβάλλεταιαπό τον ίδιο τον ενδιαφερόμενο που εκφράζει την αυθεντική βούληση του για συμμετοχή στις εξετάσεις όπου δεν τροποποιείται. Η Αίτηση–Διλωση είναι καθοριστική και δεσμευτική για όλους τους υποψιφιους, που θα συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές εξετάσεις των ΕΠΑΛ και η μη υποβολή της σημαίνει αποκλεισμό του υποψηφίου από τις εξετάςεις.

ΟΔΗΓΙΕΣ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΟΣ 2 (μαθητών Εσπερινών ΕΠΑΛ 2021) »

ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 2 Αίτησης-Δήλωσης (μαθητών Εσπερινών ΕΠΑΛ 2021) »

Hit Counter

Σήμερα..